Sunday, April 24, 2011

mastermind @ work

Sessieelselt harjutan valikvastustega teste. Mis puudutab selle konkreetse tulemusi, siis see introverted and with a preference of finding certainty käib tõesti minu kohta. Ja kui sa juba oled selline applier of theoretical models ja end sellisena ka kõrvalt näed, siis on päris loomulik soovida olla hoopis non-conformist ja innovative, sealjuures uskudes, et kui leiad kellegi, kelle jaoks elu on exciting drama, aitab ainuüksi tema varjus kümblemine rohkem innovative olla. Olen seda paar korda proovinud, aga always sensitive to possibilities`ist tuli alati välja vaid always sensitive, mille pakutud ainus certainty oli sedavõrd nukker, et builder of systems sai ainult pead vangutada.


Jung Explorer Test
Actualized type: INTJ
(who you are)
INTJ - "Mastermind". Introverted intellectual with a preference for finding certainty. A builder of systems and the applier of theoretical models. 2.1% of total population.
Preferred type: ENTP
(who you prefer to be)
ENTP - "Inventor". Enthusiastic interest in everything and always sensitive to possibilities. Non-conformist and innovative. 3.2% of the total population.
Attraction type: ENFP
(who you are attracted to)
ENFP - "Journalist". Uncanny sense of the motivations of others. Life is an exciting drama. 8.1% of total population.Aga nüüd sellest, mis on hea: lodjakoja tagune liivarand on täielikult vee all, vesi aga juba piisavalt soe, et seal natuke ringi solberdada. Kõik vanad head lasteatraktsioonid on nüüd nauditavad sootuks uues võtmes, näiteks liumägi lõpeb nüüd lõbusa veesumakaga (stricktly karastatud kodanikele), kiikudes saab aga varvastega veepinda silitada. Õhus on mulda ja tõrva. Nahal on soe.
 
Just siis, kui mulle tundub, et ma enam Tartut kuidagi armastada ei saa.


No comments: