Wednesday, April 24, 2013

victoria beckham nii ei teeks

ehk kõige laiem naeratus üldse. ma nimelt ei naerata fotodel sageli, ent kui ma seda ometi teen, siis mu nägu läheb kohe pooleks. pilt varakevadiselt šotimaalt (triin tegi!). tuul vs padjakas.


muidu istun praegu kodus laua taga, joon petti ning kuulan aesop rocki. maikuus on oodata palju häid asju ning eksameid. eile algas prima vista festival ning autor nimega lauri leet sai esimese sammu luulepreemia (sedapuhku anti välja nii üks luule kui ka üks proosadebüüdi eest), temast saab juba maikuus palju rohkem kuulda.

muidu nagu ikka - elu ja. uue teatri "keskea rõõme" soovitan vaatama minna: nii palju meelelist (helid, lõhnad), ausat ja kohati talumatult kohmetutki, et tekib tunne, et sa oled vahepeal päris inimestega kokku saanud. edit: leidsin täna sellise arvustuse  ka. mõned seda lugenud inimesed on kohkunud, sest tegu näib olevat laitva arvustusega, ent kindlasti ei tee kirjutise autor lavastust maha. olles üks esimesi arvustusi sellele lavastusele, on arusaadav, et pretendeeritakse eeskätt ülevaatlikkusele, ent ootan siiski juba ka sisekaemuslikumat laadi kirjutisi, mis vastavad enam (tahtnuks juba kirjutada "lavastuse", ent tuli meelde, et see on üks neid kordi, kus lavastuse ja etenduse vahel tuleb kindlasti joont hoida) iga etenduse vormile ja olemisele.

see siin aga ei ole aesop rocki uus lo-fi-projekt, vaid äsja one little indian recordsiga liitunud islandi kollektiiv nimega samaris. bändinimi meenutab natuke mingit tšehhi botikufirmat, kuid laulud kõlavad see-eest jube kenasti.

No comments: