Monday, April 6, 2015


ma pole vahepeal eriti kirjutada tahtnud, igakevadine värk. seegi vähene, mis vormus, sai värskele rõhule. õigupoolest proovisin pärast pea 7-aastast katkestust proosatoimetaja palvel jälle päevikupidamist (seda ruumi siin ma rangeltvõttes päevikuks ei loe) selgeks õppida ning vist ei saanudki, vist ei tulnudki kätte: ikka seesama võimalikule leidjale kirjutamine, mis noorusajalgi, ehkki tõsi, märksa enam ennast teadvustav. vist suudan lõpuni, valusalt ausaks jääda vaid luuletustes.

aga siis, kui parasjagu kirjutada ei taha, istub fotokas (viimasel ajal küll hoopis telefon) hästi pihku. lendasin vahepeal ka instagrami orki, sest sõpradega olmehetkede jagamises on ikkagi mingi võlu ja armsus. muidugi küsimus jääb: kas peab kõik just nii kohe toimuma?

totukassa instagram on püsti siin. muud programmi ei ole kui et püüan hoiduda igasuguse tarbimise fetišeerimisest (mille kohalolu instagramis ja blogosfääris on niikuinii valdav ja valus). ehkki eks ole iga kaader niikuinii pildistatu tarbimine (ja hilisemaks tarbimiseks talletamine). püüan siis selle mitmekordsusest hoiduda.No comments: